Soutěž o diamanty se zámkem v Litomyšli

Společenské akce

Návštěvníci, kteří zakoupí vstupenku na prohlídku zámku v Litomyšli od 1. 4. do 30. 9. 2018, vyplní a odevzdají jednoduchý losovací lístek v zámecké pokladně, budou zařazeni do Zámeckého slosování o pravé diamanty. Cenami jsou investiční diamant, diamantové šperky nebo publikace o diamantech. Zámecké diamantové slosování je mimořádnou událostí k 450. narozením litomyšlského zámku. Více na plakátech.

 

Podrobnosti o soutěži:

Téma:    „Zámecké slosování o diamanty“

Pořadatel: Státní zámek Litomyšl, územní památková správa Národního památkového ústavu na Sychrově a Diamonds International Corporation

Doba trvání: 1. 4. 2018 – 30. 9. 2018

Rozsah: Soutěž je určena pro širokou veřejnost

Podmínky soutěže:

  1. Slosovací lístek bude vydán návštěvníkovi po zakoupení vstupenky na zámeckou prohlídkovou trasu. Nevztahuje se na vstupenky vydané zdarma.
  2. Slosovací lístky přijaté do soutěže musí být čitelně vyplněny a vhozeny do zapečetěné slosovací nádoby v zámecké pokladně (Jiráskovy 93, 57001 Litomyšl) nejpozději do 30. 9. 2018 do 16:00.
  3. Odevzdáním slosovacího lístku souhlasí soutěžící s jeho případným pozdějším použitím pro propagační účely zámku a dalších ročníků soutěže, stejně jako s podmínkami soutěže.
  4. Výherce/výherci nemohou požadovat finanční plnění za cenu/ceny získané v soutěži.